Wybierz język: Wersja polska Русская версия

Twój koszyk:

w tej chwili
jest pusty.

Katalog Curver Katalog
 

Kuweta dla kota

Symbol:

00615

Wymiary:

510 x 385 x 400 mm

Waga:

2,41 kg

Opis:

Estetyczna, przypominająca rattanowy kosz kuweta dla kota z wysuwaną szufladą i schowkiem na akcesoria (łopatka i mata czyszcząca łapki w zestawie), niezwykle łatwa w montażu i czyszczeniu. Kuweta posiada szczelne zatrzaski ograniczające wysypywanie się żwirku i filtr przeciwzapachowy, dla zwiększonego komfortu użytkowania. Jej obudowa wyposażona w uchwyt jest łatwa do przenoszenia.

Kolory:

 

PROMOCJA do wyczerpania zapasów

Stara cena:

163.59 PLN

Cena:

139.00 PLN

(113.01 PLN netto)

PetLife to seria produktów dla właścicieli zwierząt domowych. Posiadacze czworonożnych przyjaciół docenią hermetyczne zamknięcia, dzięki którym pożywienie pozostaje długo świeże, specjalne zamki uniemożliwiające nadprogramowy poczęstunek futrzanego głodomora czy pojemniki z licznymi przegródkami, w których psie i kocie akcesoria pozostaną zawsze w ładzie i czystości. Dla właścicieli gryzoni każde z tych udogodnień istnieje w wersji mini – idealnie dopasowanej do potrzeb zwierzęcia.


Na PetLife składają się pojemniki do przechowywania smakołyków oraz zabawek i akcesoriów. Stworzyliśmy je po to, by codzienne obowiązki związane z opieką nad pupilem kojarzyły się wyłącznie z przyjemnością. Niezastąpione w domu, ale także podczas wizyt ze zwierzęciem u przyjaciół czy w dłuższej podróży.

Nowości

Bopp L Bopp L Bopp L Bopp M Bopp M Bopp M
Bopp L Bopp L Bopp L Bopp M Bopp M Bopp M
wszystkie wzory z serii Disney Deco's Stockholm XL teraz taniej za 39,90 PLN